Dzień u Smyków
Nasze Smyki, chociaż są najmłodszą grupą, pracują dzielnie od początku roku. W ostatnim tygodniu dzieci przygotowywały się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Od samego rana Smyki z uśmiechem na ustach myły ręce, a następnie jadły śniadanie. Po śniadaniu czas na zajęcia - tym razem o porządkach! Dzieci dowiedziały się jak w dawnych latach wyglądało pranie. Oj niełatwym zadaniem było dokładne wypranie na tarze, o czym dzieci same się przekonały.
Po zajęciach nadszedł czas na ubieranie choinki. Przedszkolaki z zapałem przystąpiły do pracy, dzięki czemu rodzice odbierający dzieci po południu, mogli podziewać nasze piękne drzewko.
http://promyczek-tarnow.edu.pl/old/index.php/archiwum/9-galeria/498-dzien-u-smykow#sigProGalleria3eecaccef3