Logo 2

Konkurs Piosenki Religijnej "Wiara, nadzieja i miłość"

Opublikowano: sobota, 27, październik 2018

  Dnia 24 października 2018 dwoje naszych Zuchów wzięło udział w Konkursie Piosenki Religijnej "Wiara, nadzieja i miłość" zorganizowanym  przez Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa w Tarnowie.

  Olivia i Błażej przez cały miesiąc przygotowywali się do tego konkursu. Olivka Osika zaśpiewała piosenkę zespołu Małe TGD "Góra do góry", natomiast Błażej Osada "Nadzieja" zespołu Rycerze Światła.
  W tym roku konkurs cieszył się dość dużym zainteresowaniem - wszystkich uczestników było aż 53 z przedszkoli publicznych i niepublicznych z terenu miasta Tarnowa. Małych śpiewaków oceniało jury w składzie ks. dr Grzegorz Piekarz dyrygent Tarnowskiego chóru Pueri Cantore Tarnoviensis, dr Alicja Płonka wykładowca  PWSZ w Tarnowie oraz Szkoły Muzycznej II stopnia, prowadzi klasę śpiewu solowego, a także  pani  Katarzyna Kaczor organistka w parafii Świętej Rodziny w Tarnowie.
  Wśród tak wielu uczestników nasza Olivka wyśpiewała II miejsce. To wielki sukces dla naszego przedszkola. Serdecznie jej gratulujemy.