Logo 5

Dni Otwarte w "Promyczku" 2018 - Dzień Drugi

Opublikowano: piątek, 20, kwiecień 2018

  Drugiego dnia odbyło się uroczyste Powitanie Wiosny z udziałem zaprzyjaźnionego zespołu Jaszczur i Przyjaciele, podczas którego dzieci brały udział w zabawach ruchowych w rytm muzyki a także poznawały nowe instrumenty.

Czytaj więcej: Dni Otwarte w "Promyczku" 2018 - Dzień Drugi

Dni Otwarte w "Promyczku" 2018 - Dzień Pierwszy

Opublikowano: piątek, 20, kwiecień 2018

  W dniach 22-23.03 działo się wyjątkowo dużo w naszym przedszkolu! W tych dniach odbyły się bowiem Dni Otwarte Przedszkola Niepublicznego „Promyczek”.

Czytaj więcej: Dni Otwarte w "Promyczku" 2018 - Dzień Pierwszy

Warsztaty w Bibliotece 10 kwietnia 2018

Opublikowano: wtorek, 10, kwiecień 2018

  10 kwietnia, zaraz po obiedzie, Zuchy udały się na warsztaty do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie. Miały okazję utrwalić nazwy domów zwierząt, a także poznać te, o których nigdy wcześniej nie słyszały – gniazda ptaków takich jak remiza, krawczyk cejloński i altannik.

Czytaj więcej: Warsztaty w Bibliotece 10 kwietnia 2018

Asy i ich wiosenny kącik

Opublikowano: piątek, 23, marzec 2018

  Wiosna w kalendarzu, a więc czas na wielkie sadzenie i sianie różnych roślinek w kącikach przyrodniczych. Dzieci z grupy Asy także bawiły się w małych ogrodników i wraz z Panią zadbały, aby ich kącik był zielony i pachnący. Samodzielnie zasiali owies, pszenicę, rzeżuchę i rzodkiewkę oraz zasadzili cebulkę i fasolę.

Czytaj więcej: Asy i ich wiosenny kącik

Dzień Wody u Asów

Opublikowano: piątek, 23, marzec 2018

  22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody i Ochrony Morza Bałtyckiego. Nie jest to święto zbyt popularne, a szkoda, dlatego też Asy uczciły go w szczególny sposób.

Czytaj więcej: Dzień Wody u Asów

Smyków przygotowania do świąt wielkanocnych

Opublikowano: środa, 21, marzec 2018

  Smyki przygotowując się do powitania wiosny nie zapominają o nadchodzących świętach. Szykując się do tych niezwykłych dni maluszki z zapałem tworzyły ozdoby, dzięki którym na naszym przedszkolnym korytarzu da się już odczuć atmosferę świąt.

Czytaj więcej: Smyków przygotowania do świąt wielkanocnych