Logo 2

Smyki wysyłają paczkę

Opublikowano: czwartek, 21, marzec 2019

  We środę - 20 marca - najmłodsza grupa udała się na Pocztę Polską z bardzo ważną przesyłką do wysłania, a mianowicie z pieniędzmi zebranymi z akcji "Góra Grosza" . Smyki cierpliwie czekały w kolejce do wysłania paczki.

Czytaj więcej: Smyki wysyłają paczkę

Asy wiosenni ogrodnicy

Opublikowano: czwartek, 21, marzec 2019

  W naszej grupie wiosna rozgościła się na dobre. Przedszkolaki wybrały się na zakupy na pobliski bazarek i zakupiły rozsady kwiatów oraz nasiona. Następnie sala przedszkolna zamieniła się w mały ogródek. Dzieci mogły samodzielnie posadzić kwiaty oraz zasiać nasiona.

Czytaj więcej: Asy wiosenni ogrodnicy

Wiosna w kąciku przyrody u Zuchów

Opublikowano: środa, 20, marzec 2019

  Wiosna tuż tuż, a więc należy też pomyśleć o zmianach w kąciku przyrodniczym. Zuchy zaczęły od posadzenia i posiania kilku roślinek, które za jakiś czas na pewno pięknie się zazielenią. Przy okazji tych czynności dzieci przypomniały sobie kilka najważniejszych rzeczy na temat życia roślin oraz poznały sposoby ich pielęgnowania.

Czytaj więcej: Wiosna w kąciku przyrody u Zuchów

Zuchy przywołują Wiosnę w Bibliotece

Opublikowano: środa, 20, marzec 2019

  Tak jak pozostałe grupy, Zuchy również wybrały się do Biblioteki Miejskiej, ale na poszukiwanie Wiosny. W trakcie spotkania, podczas licznych zabaw i konkurencji, dzieci próbowały zachęcić Wiosnę do przyjścia do nas. Nawet wcieliły się w różne role, takie jak Buka, Czarodziej, Pani Wiosna i Pani Zima, tylko po to by znaleźć sposób na zachęcenie Jej do powrotu z dalekich krain.

Czytaj więcej: Zuchy przywołują Wiosnę w Bibliotece

W grupie Asów zawitała wiosna!

Opublikowano: środa, 20, marzec 2019

  W grupie Asów zawitała wiosna! Przedszkolaki przywitały Ją pokazem mody wiosennej. Zabawy i radości było przy tym co niemiara. Modelki i modele spisali się na medal.

Czytaj więcej: W grupie Asów zawitała wiosna!

Smyki poznają Bibliotekę

Opublikowano: wtorek, 19, marzec 2019

  Dnia 19 marca Smyki po raz pierwszy udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie.

Czytaj więcej: Smyki poznają Bibliotekę