Wigilia w przedszkolu

Opublikowano: środa, 23, grudzień 2020

DSC 1578Bóg się rodzi...

Boże Narodzenie to najpiękniejszy okres w całym roku. Nie tylko dzieci ale również dorośli z niecierpliwością czekają na ten magiczny czas. Te piękne święta celebrujemy nie tylko w naszych domach ale również w przedszkolu. W piątek 18. 12. 2020r. już od rana w całym przedszkolu panowała radosna i świąteczna atmosfera. Dzieci bardzo przejęte przybyły do przedszkola, gdzie miały odbyć się jasełka oraz przedszkolna Wigilia. Najpierw zaprezentowała się najmłodsza grupa w naszym przedszkolu pięknie recytując wiersze oraz śpiewając kolędy, grupa Asów zaprezentowała przedstawienie pt. "Gwiazdkowa szkoła", natomiast grupa Zuchów przedstawiła tradycyjne jasełka, przypominając nam wszystkim historię Bożego Narodzenia. Po występach odbyła się uroczysta Wigilia, dzieci składały sobie życzenia oraz śpiewały kolędy. Tegoroczna Wigilia zapewne zapadnie nam wszystkim w pamięć, a przeżyte chwile pomogą utrwalić wszystkim przedszkolakom świąteczne tradycje oraz przypomnieć, że Boże Narodzenie to czas radości oraz wzajemnej życzliwości.