Witaminki, witaminki - bal u Zuchów

Opublikowano: środa, 02, grudzień 2020

IMG 20201126 100745W ubiegły czwartek w grupie Zuchów odbył się Bal Witaminek promujący zdrowe odżywianie wśród przedszkolaków. Starszaki wykazały się ogromną kreatywnością w przygotowaniu strojów! Królowały dynie, jednak można było również spotkać arbuzy, gruszki, truskawki oraz winogrono. Podczas balu dzieci pląsały do swoich ulubionych dziecięcych oraz radiowych przebojów, nie zabrakło również zagadek oraz zadań sprawnościowych takich jak zbieranie jabłek w rękawicach kuchennych czy próba ugryzienia jabłka zawieszonego na nitce. Bal miał również walor edukacyjny. Starszaki przypomniały sobie co to znaczy być zdrowym oraz jakie produkty należy jeść, aby cieszyć się zdrowiem. Oczywiście żaden ze starszaków nie zapomniał, jak ważny w naszym życiu jest ruch, w szczególności ten na świeżym powietrzu. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i już nie możemy się doczekać  kolejnego balu!