DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Opublikowano: środa, 02, grudzień 2020

IMG20201125092114Kto zasługuje na szczególne miejsce w życiu każdego dziecka? Wiadomo - miś pluszowy:) Niezależnie od tego, jaką przybierze postać, jest zawsze tą najukochańszą zabawką. Dlatego, 25 listopada, został ustanowiony Światowy Dzień Misia Pluszowego, który hucznie świętowaliśmy w naszym przedszkolu. Smyki zaśpiewały sto lat naszemu solenizantowi oraz zatańczyły wspólnie z misiem taniec przy misiowej piosence.  Razem rozwiązywały  także "misiowe" zadania i zagadki, a nawet wykonały "misiowe" pacynki. Oczywiście nie zabrakło też przysmaków dla naszych małych niedźwiadków. Lecz szczególne wrażenie zrobiła tablica ze zdjęciami Smyków z ich ulubionymi pluszakami, które otrzymaliśmy od ich Rodziców, za co bardzo im dziękujemy!