Wycieczka do Wioski Św. Mikołaja w Bałtowie. Asy oraz Smyki

Opublikowano: środa, 18, grudzień 2019

78954666 456378268617667 7804191920292364288 nW poniedziałek 9 grudnia przedszkolaki z Promyczka odwiedziły wioskę Św. Mikołaja w Bałtowie. Na miejscu na dzieci czekało dużo atrakcji, ale głównym celem pobytu było oczywiście spotkanie ze Św. Mikołajem, od którego przedszkolaki otrzymały upominki.Nasza Pani przewodnik pokazała nam wiele innych ciekawych miejsc, które znajdują się na terenie wioski, między innymi: mini zoo, park Jurajski z miniaturami dinozaurów czy kino 5D. Ponadto dzieci wzięły udział w warsztatach świątecznych, gdzie otrzymały aniołki z gipsu do samodzielnego pomalowania farbami i ozdobienia brokatem. Trzeba przyznać, że dzieci bardzo zaangażowały się w wykonanie prac, które następnie zabrały ze sobą na pamiątkę do domu. Jednak jedną z największych atrakcji okazało się zwiedzanie zaczarowanej Krainy Lodu, gdzie przedszkolaki mogły pobawić się i poszaleć z wesołym bałwankiem Olafem oraz wykonać kilka magicznych sztuczek z ulubioną bohaterką bajki - Elsą.