Logo 3

Pożegnanie sześciolatków

Opublikowano: piątek, 01, lipiec 2022

20220624 142428
Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci.

 

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,

 

Teraz wakacje czekają nas.

 

 

 

 24 czerwca 2022r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. 

 

Na początku wystąpiły dzieci z grup Smyki i Asy. Dzieci zaśpiewały piosenki, wierszykiem pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole oraz popisały się tańcem. Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości- występ 6 latków.Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.

 

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

 

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.